• Головна
  • Актуально
  • У Харківській міській раді відбулось засідання Комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення

У Харківській міській раді відбулось засідання Комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення

14 грудня 2021  відбулося  засідання Комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

На засіданні були розглянуті питання щодо стану доступності  для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення фізкультурно-спортивних закладів, парків культури й відпочинку міста Харкова та затверджений план роботи Комітету доступності на 2022 рік.

Учасники засідання Комітету доступності: директори профільних Департаментів Харківської міської ради, голови депутатських постійних комісій, заступники голів адміністрацій районів міста Харкова, депутати Харківської міської ради члени  депутатської робочої групи щодо вирішення питань осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення для безперешкодного доступу до об’єктів інфраструктури міста Харкова, лідери громадських організацій.

Під час засідання також було порушене питання необхідності скласти список усіх об’єктів спортивної інфраструктури в місті із зазначенням ступеня їх доступності для мало мобільних груп населення.

Заступник голови Комітету забезпечення доступності, президент Харківської міської громадської організації інвалідів «Креавита» О.В. Шингарьова  повідомила, що «оскільки території парку ім. М.Горького, Саржиного  Яру, зоопарку  дуже великі, то люди з інвалідністю не можуть за одну прогулянку охопити весь їхній простір. Тому наступного тижня у парку ім. М.Горького з’явиться передньопривідне електричне колесо, яке можна буде безкоштовно взяти в оренду, встановити на звичайний візок та об’їздити весь парк. Якщо послуга стане популярною, цей досвід може бути поширений на Саржин Яр і Харківський зоопарк».

Також на засіданні був презентований проєкт інформаціонної доступності для осіб з порушеннями слуху «DEAF Харків новини», який реалізується  у 2021 році в рамках цільової програми «Громадський бюджет (бюджет участі) міста Харкова на 2018-2021 роки».

Подобається це:

%d блогерам подобається це: