До уваги роботодавців та мешканців Холодногірського району

Шановні роботодавці та мешканці Холодногірського району!

На підставі  даних  КНП «Міська поліклініка  № 24», Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2 Філії «Центр охорони здоров`я» ПАТ «Українська залізниця», КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № 19», згідно з  первинними зверненнями всіх потерпілих до зазначених установ протягом  2021  року зареєстровано 214  звернень з приводу отримання травм невиробничого характеру (на 11 звернень менше ніж за 2020 рік). Згідно з інформацією  КНП «Міська  поліклініка  № 24» за 2021 рік  сталося  44 нещасні випадки невиробничого характеру зі смертельним наслідком з мешканцями Холодногірського району м. Харкова. Ці нещасні випадки були первинно зареєстровані іншими лікувально-профілактичними  закладами  міста.

Основною подією, що призвела до нещасних випадків невиробничого характеру, є падіння потерпілих (94,4 %  від загальної кількості зареєстрованих нещасних випадків).

На виконання Порядку  розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270 (зі змінами), Управлінням соціального захисту населення опрацьовано 882  повідомлення про нещасні випадки (на 159 повідомлень менше, ніж за 2020 рік, або на 15,3 %), з них стосовно мешканців Холодногірського району – 852 (або  96,6 %  від загальної кількості потерпілих), мешканців м. Харкова – 10  (1,13 %), мешканців Харківської обл. – 5 (0,56 %),  мешканців  інших областей України – 9 (1,02 %), мешканці інших країн – 6 (0,69%).

За матеріалами  розслідувань 17 нещасних випадків  невиробничого характеру встановлено, що головною причиною нещасних випадків була особиста необережність потерпілих.

У зв’язку з вищевикладеним,  звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та господарювання щодо активізації проведення профілактичної роботи, спрямованої на попередження нещасних випадків невиробничого характеру.

Також, звертаємо увагу мешканців Холодногірського району на необхідність дотримання правил безпеки у побуті та в громадських місцях, а також  проведення роз’яснювальної роботи з дітьми щодо небезпеки вуличних та побутових травм, тощо.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: