До уваги роботодавців Холодногірського району м.Харкова

Шановні роботодавців Холодногірського району м. Харкова!

Протягом 2021  року на  підприємствах Холодногірського району зареєстровано 26 нещасних випадків на виробництві, з яких 11 визнано страховими (КП «Харківський метрополітен», Харківська дирекція ПАТ «Укрпошта», ПрАТ «Кондитерська фабрика «Харків’янка», ВП «Локомотивне депо Кременчук» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», ПП «Антарес-СК», ВП «Полтавська дистанція колії»  Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Українська залізниця», ВП  «Гребінківська дистанція колії» Регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Українська залізниця», ПрАТ «Харківська бісквітна фабрика»).

Оперативним моніторингом щодо стану охорони праці в районі за 2021 рік охоплено 275 підприємств, організації та установ. На цих підприємствах протягом звітного періоду чисельність посадових осіб, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 1030 осіб (99,5% від запланованого), чисельність  робітників, які пройшли навчання з питань охорони праці, складає 4982 особи (99,87% від запланованого), медичні огляди пройшли 6453  працівника певних категорій (92,8% від заплановоного).

За результатами аналізу інформації про виконання Комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань, аваріям і пожежам  встановлено, що на здійснення 1266  заходів з охорони праці підприємствами витрачено 38170,8 тис. грн. Витрати на одного працюючого становили 1682,6 грн.

Кількість робочих місць, які підлягають атестації за умовами праці, склала  2543  одиниці. Питома вага атестованих робочих місць до потрібного становить 100 %.

Звертаємо увагу  керівників підприємств, установ та організацій  всіх форм власності та господарювання, що у відповідності до ст. 44 Закону України «Про охорону праці» за порушення законодавства про охорону праці передбачено дисциплінарну, адміністративну, матеріальну та кримінальну відповідальність.

Like this:

%d bloggers like this: