Національний проєкт «Твої імена, Україно»

З метою гідного представлення та об’єднання представників української еліти, українців, які присвятили своє життя відродженню, звеличенню рідної землі добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» за підтримки та участі представників Офісу Президента України, Верховної ради України, органів державного управління та місцевого самоврядування, громадських об’єднань проводить Національний Проєкт «Твої імена, Україно».

Цей проєкт про невтомних, мудрих, талановитих українців, які досягають значних успіхів, поєднуючи наполегливу працю і любов до України, звеличують націю, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям. Це керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських  організацій, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, волонтери, митці та інші.

Номінанти будуть вшановані Національним визнанням «Орден Пошани», Почесною грамотою та занесенням інформації до Книги пошани «Твої імена, Україно».

Підведення підсумків відбудеться 18 лютого 2022 року у місті Києві, у Залі урочистих подій Будинку офіціальних прийомів, вул. М. Грушевського, 22.

Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» запрошує до участі у Проєкті  кращіх представників української еліти.

Керуюча проєктом  Ковальська Ірина Олександрівна 063 232 53 99

Подобається це:

%d блогерам подобається це: