• Головна
  • Новини
  • Новини
  • Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації у Основ’янському терцентрі

Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації у Основ’янському терцентрі

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПІДОПІЧНИХ ТЕРЦЕНТРУ

Отримувачі соціальних послуг терцентру Основ’янського району можуть скористатись на безоплатній основі засобами реабілітації у пункті прокату. Ходунки та милиці – легкі конструкції, які допомагають рухатися людям, що не мають для цього достатньої фізичної сили або проходять реабілітацію. Ортопедичні ліжка – зручні і безпечні, ніж звичайні ліжка, адже дозволяють змінювати положення без зайвих фізичних зусиль, оберігають від падінь і травм. Електричний підйомник, яким обладнано ліжко, забезпечує зручне та безпечне транспортування ліжкохворого, наприклад з ліжка на інвалідний візок та навпаки.

У разі необхідності, скористатись послугами пункту прокату можуть мешканці району, які отримують соціальні послуги у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру за адресою: вул. Богдана Хмельницького, буд. 13, тел. 732-39-79 та уклали договір тимчасового безоплатного користування.

Пункт прокату працює для полегшення життя людей з обмеженими фізичними можливостями, щоб зробити його більш комфортнішим та зручним.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: