Відкриття «Прозорого офісу» у Слобідському районі м.Харкова

Вчора, 7 лютого, голова міської ради Ігор Терехов, заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, директор департаменту соціальної політики Лариса Болгова відкрили «Прозорий офіс» Слобідського району.

В управлінні соціального захисту населення адміністрації Слобідського району (вул. Вишнева, 3) на першому поверсі проведена реконструкція та обладнаний сучасний офіс для прийому громадян. Оновлена комп’ютерна техніка, організована простора зона рецепції, комфортні місця для очікування, є інформаційні термінали, діє електронна черга та є можливість попереднього запису, в наявності термінали для отримання талонів, обладнана прозора та зручна зона прийому. Такі умови виключають скупчення людей та стихійність черг, що особливо актуально в період карантинних обмежень. Тепер громадяни можуть спланувати своє відвідування, отримати комфортні умови для очікування та сучасний сервіс при отриманні послуг.

Прийом документів в «Прозорому офісі» Слобідського району здійснюється з понеділка по четвер з 9 до 17 години, в п’ятницю- з 9 до 16 години, без перерви.

Попередній запис за посиланням https://cutt.ly/OOXd8Bp.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: