День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав керівництво міста вшанувало пам’ять харків’ян, які загинули під час виконання військового обов’язку на території інших держав, покладанням квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам на вул. Культури. У заході взяли участь представники Департаменту та його структурних підрозділів.

Згідно з Програмою сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2021-2025 роки учасникам бойових дій в Афганістані та інших локальних війн надається пільга на оплату житлово-комунальних послуг та матеріальна допомога.

Додаткова соціальна гарантія в розмірі 50% від оплати житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми у 2021 році нарахована 102 особам (88 сім’ям) на загальну суму близько 1,0 млн грн.

Одноразову адресну допомогу в розмірі 3 тис. грн отримують особи з інвалідністю 1-ї групи – учасники бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах. Жінки-активісти «афганського руху» отримують подарунки до Міжнародного жіночого дня. Члени сімей загиблих в Афганістані та інших локальних війнах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав отримують допомогу в розмірі 1 тис. грн. Також один із членів сім’ї померлого який мав статус учасника бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах, або особі, яка зобов’язалася його поховати надається одноразова допомога в розмірі 3 тис. грн.

У 2021 році 146 учасників бойових дій в Афганістані та інших локальних війнах отримали матеріальну допомогу за зверненнями до міського голови на загальну суму 850 тис. грн.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: