• Головна
  • Актуально
  • Підсумки міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» 2022 рік

Підсумки міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» 2022 рік

Засіданням конкурсної комісії міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» від 15.02.2022 підведено підсумки 2 етапу конкурсу.
 
Попередньо члени конкурсної комісії оцінили конкурсні пропозиції індивідуально шляхом проставлення балів від 0 до 5 за різними критеріями.
 
За підсумками набраних балів проєктні пропозиції були сформовані в рейтинг та рішенням комісії визначено прохідний бал в 200 балів.
 
Переможцями конкурсу, котрі отримають підтримку своїх ініціатив з бюджету Харківської міської територіальної громади стали 26 інститутів громадянського суспільства соціального спрямування.
 
Згідно п. 6.2. Положення «Про міський конкурс соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа» переможці Конкурсу протягом 5 днів після оголошення результатів зобов’язані повідомити Управління про те, чи буде на соціальний проєкт (захід) надаватися фінансова підтримка іншими організаторами конкурсів за рахунок коштів бюджету міста Харкова та про прийняте рішення щодо вибору одного організатора Конкурсу, від якого буде отримано фінансування.
 
Інститути громадянського суспільства проєктні пропозиції котрих не були підтримані можуть укласти договір про співробітництво на безфінансовій основі з Управлінням з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради.
 
✅Ознайомитися з більш детальною інформацією можна за посиланням👉https://cutt.ly/VPk3vX5

Подобається це:

%d блогерам подобається це: