• Головна
  • Актуально
  • Міністр соціальної політики України розповіла про субсидії в період воєнного часу

Міністр соціальної політики України розповіла про субсидії в період воєнного часу

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, розповіла про виплату субсидій та оплату за комунальні послуги під час воєнного часу.
Було зазначено, що в березні для міст, в яких відбуваються активні бойові дії, субсидії, комунальні пільги були нараховані централізовано. Субсидії, так само, як і інші соціальні допомоги, виплачуються і всі призначені субсидії будуть виплачуватись до кінця опалювального сезону.

 Щодо питання “Чи варто людям платити за комунальні послуги, щоб не втратити субсидії?” Марина Лазебна зазначила: “Що стосується сплати за комунальні послуги. Давайте я зараз розповім про це по закону і по совісті. По закону – субсидія не призначається, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги за більше, ніж три місяці на суму понад 680 гривень.

Але оскільки у нас субсидію призначають строком до дати закінчення опалювального або неопалювального сезону, то наявність заборгованості буде аналізуватися органами соціального захисту населення в травні поточного року. Тому, фактично, до травня отримувач може розраховуватись за комунальні послуги із зручною йому періодичністю.
А тепер по совісті. Завдяки працівникам підприємств-постачальників комунальних послуг у більшості людей в оселях є тепло, світло, вода.
У містах під постійними обстрілами люди, ризикуючи свом життям, лагодять мережі водопостачання та електроенергії, по яким цинічно цілить ворог. Кожен ваш платіж за комунальні послуги – це ваше дякую цим людям. І можливість для них годувати свої родини. Тому по совісті – подякуйте їм. Це – ще один ваш внесок в оборону свого міста».

Подобається це:

%d блогерам подобається це: