• Головна
  • Актуально
  • Як в умовах воєнного стану подати документи для отримання допомоги на народження дитини

Як в умовах воєнного стану подати документи для отримання допомоги на народження дитини

В зв’язку з воєнним станом на території України структурні підрозділи з питань соціального захисту населення м. Харкова не можуть здійснювати повноваження в повному обсязі.
До Департаменту соціальної політики Харківської міської ради надходить багато звернень з різних питань. Ми намагаємося надавати роз’яснення в межах наших можливостей, та зібрали деяку корисну інформацію.
На сьогодні відсутня можливість оформити комплексну послугу єМалятко, яка, крім інших, включала в себе отримання свідоцтва про народження дитини та подання заяви для призначення допомоги при народженні дитини.  
Отримати консультації з питання отримання свідоцтва про народження дитини можна в Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків) в телефонному режимі за номерами:
(063) 054-76-23
(050) 036-80-39
(093) 274-70-37
(05745) 7-41-05,
або звернувшись засобами  електронної пошти info2@kh.minjust.gov.ua.
 
Після отримання свідоцтва про народження дитини ви можете подати заяву на народження дитини, скориставшись електронним сервісом Міністерства соціальної політики України:  
Для цього необхідно мати КЕП- кваліфікований електронний підпис, оформлений  через Дію, або банк, також, не виходячи з дому.  

Подобається це:

%d блогерам подобається це: