• Головна
  • Актуально
  • Отримати довідку та допомогу внутрішньо переміщеним особам тепер можна в Дії

Отримати довідку та допомогу внутрішньо переміщеним особам тепер можна в Дії

Українці, що були вимушені евакуюватися з регіонів, де ведуться бойові дії до більш безпечніших місць України, можуть отримати статус ВПО онлайн, подати заявку на щомісячну виплату.

Статус ВПО можуть отримати користувачі в Дії як для себе, так і для своїх дітей. Виплати в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Виплати нарахують на картку єПідтримка, і їх можна використати як завгодно: зняти готівку, переказати на іншу картку та купити будь-який товар.

❓Як отримати статус та допомогу для ВПО в Дії
1 Оновіть застосунок Дія до версії 3.0.41.870 (станом на 19.04.2022) та в розділі “Послуги” виберіть “Отримати статус ВПО”.
2 Вкажіть своє поточне місцеперебування та підтвердьте геолокацію (вона потрібна один раз, щоб скористатися послугою).
3 Якщо у вас є діти, можете отримати статус переселенця і для них — свідоцтва про народження підтягнуться в Дію або ж ви можете ввести їх вручну.
4 Далі, щоб отримувати фінансову допомогу, виберіть картку єПідтримка.
5 Вкажіть, яка допомога вам необхідна (потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці) та залиште контактні дані. Цю інформацію отримає Міністерство соціальної політики.

Заява сформована! Перевірте її, підтвердьте достовірність даних та натисніть “Надіслати”.

Довідка ВПО з’явиться з вашими цифровими документами в Дії, очікуйте виплати на картку єПідтримка.

Усю інформацію про виплати, допомогу та отримання статусу внутрішньо переміщеної особи ми зібрали на сайті👉 https://groshi.edopomoga.gov.ua/

❗️Наразі послуга доступна для українців, які отримують статус ВПО вперше. Працюємо над тим, щоб найближчим часом нею змогли скористатися і всі переселенці, що отримали статус ВПО раніше.

За інформацією Міністерства цифрової трансформації та Міністерства соціальної політики.

🔵

Подобається це:

%d блогерам подобається це: