• Головна
  • Актуально
  • Пенсійний фонд України повідомляє: для тих хто отримує пенсію через Укрпошту

Пенсійний фонд України повідомляє: для тих хто отримує пенсію через Укрпошту

За інформацією Пенсійного фонду України

 Якщо ви не виїжджали і перебуваєте на своєму постійному місці проживання – будь ласка, очікуйте свою пенсію вдома або можете забрати її у відділенні згідно зі звичайним графіком. Залежно від розвитку ситуації дати виплат можуть бути перенесені, але виплати обов’язково будуть.

📍Перевірити роботу відділень Укрпошти у вашому регіоні можна за посиланням https://offices.ukrposhta.ua/

🔸У разі тимчасової зміни фактичного місця проживання одержувачі пенсій можуть отримати належні їм виплати переказом без відкриття рахунку у банку (в АТ “Ощадбанк” або відділенні АТ “УКРПОШТА”) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. № 162 “Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану”.

👇 Наводимо інформацію про порядок таких виплат в АТ “УКРПОШТА”.
1. ☎️ Зателефонуйте:

👉 або до Контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545 та оберіть кнопку 2 – розділ «Пенсії, соціальні виплати та субсидії» (усі дзвінки безкоштовні);

2. 📲 Повідомте про необхідність отримання пенсії за іншою адресою та надайте таку інформацію👇:
✅ прізвище, ім’я та по батькові одержувача пенсії;
✅ адресу отримання пенсії до березня 2022 року;
✅ паспортні дані (серія та номер паспорту);
✅ номер телефону одержувача пенсії;
✅ спосіб отримання виплати (на відділення або за домашньою адресою);
✅ нову адресу доставки: індекс відділення Укрпошти або адресу тимчасового проживання.

❗️❗️Якщо ви поки не визначилися з місцем отримання виплати та бажаєте її отримати на будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти, до якого буде доступ, повідомте про це оператору.

🟢 Крім того, АТ “УКРПОШТА” повідомила.
Для осіб, які не мають можливості зняти готівку з банківських карток у банкоматах або відділеннях банку, є можливість скористатися такими сервісами⬇️:

🔹перерахування коштів з картки для отримання готівки у відділенні Укрпошти або з доставкою за адресою проживання за допомогою послуги «З картки додому»: https://www.ukrposhta.ua/perekaz-z-kartki-dodomu/
🔸зняття коштів через POS-термінали у відділеннях Укрпошти. Детальніше про послугу https://www.ukrposhta.ua/ua/vydacha-hotivky-cherez-pos-terminal

📞Оператори Контакт-центру щодня, крім вихідних – суботи та неділі з 09:00 до 15:00 надають роз’яснення громадянам з пенсійних питань.
📲Номери Контакт-центру:
0-800-503-753
Джерело: Пенсійний фонд України

Подобається це:

%d блогерам подобається це: