Інформація по зверненням за період з 18 по 27 квітня. Основні питання.

Департамент соціальної політики Харківської міської ради на зв’язку з вами та відповідає, за можливості, на ваші питання, які надходять через фейсбук https://www.facebook.com/soczahist.kh та електронну пошту 34756609@mail.gov.ua.
Актуальна інформація з питань соціального захисту населення розміщується на сайті Департаменту соціальної політики https://soczahist.kharkov.ua/, сайті “Прозорий офіс” https://prozoriy-office.kharkov.ua/та на сторінці в фейсбуку https://www.facebook.com/soczahist.kh.

Нагадуємо, що в зв’язку з воєнним станом на території України структурні підрозділи з питань соціального захисту населення м. Харкова не працюють з 24.02.2022.

За період з 18.04.2022 по 27.04.2022 від громадян електронною поштою надійшло 754 звернення, через соціальну мережу фейсбук звернулося 142 особи, Всі громадяни отримали консультації в міру наших можливостей. Разом за місяць роботи надано консультації 2841 особі.

Основні питання стосуються виплат: нарахування та фінансування соціальних виплат і допомог з березня 2022 в зв’язку з тим, що в Харкові ведуться активні бойові дії,  здійснюється централізовано Міністерством соціальної політики.

Велика кількість питань стосується оформлення довідки та допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) через Портал Дія: звернутися за консультацією можливо на гарячу лінію Міністерства цифрової трансформації за телефоном 0 800 33 18 34. Графік роботи гарячої лінії: щодня з 8:00 до 22:00.

Також актуальні питання щодо подальшого переміщення або повернення внутрішньо переміщених осіб додому. Які дії треба вчинити?

Особі необхідно:

– повідомити про зміну місця проживання уповноваженому органу за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття до нового місця проживання;

– повідомити уповноваженому органу за місцем отримання довідки про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання не пізніш як за три дні до від’їзду.

Також заявник має право подати до уповноваженого органу повідомлення про зміну фактичного місця проживання/перебування через Портал Дія (в разі технічної можливості).

Таким чином, особа повинна повідомити про своє переміщення або повернення додому.

 

Подобається це:

%d блогерам подобається це: