Інформація щодо звернень за період з 7 по 17 квітня

Шановні громадяни!

Департамент соціальної політики Харківської міської ради на зв’язку з вами та відповідає, за можливості, на ваші питання, які надходять через фейсбук https://www.facebook.com/soczahist.kh та електронну пошту 34756609@mail.gov.ua.
Актуальна інформація з питань соціального захисту населення розміщується на сайті Департаменту соціальної політики https://soczahist.kharkov.ua/ та на сторінці в фейсбуку https://www.facebook.com/soczahist.kh.
За період з 07.04.2022 по 17.04.2022 від громадян електронною поштою надійшло 810 звернень, переважно, з питань соціальних виплат і допомог та з питань пільг та оформлення довідки та допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО).  Через соціальну мережу фейсбук звернулося 132 особи, які також отримали консультації.

Щодо отримання довідки та допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) на території міста Харкова повідомляємо наступне.

В зв’язку з воєнним станом на території України структурні підрозділи з питань соціального захисту населення м. Харкова не працюють з 24.02.2022.

Оформити довідку та допомогу ВПО можна буде через мобільний додаток Дія, який зараз доопрацьовується. Слідкуйте за повідомленнями Міністерства соціальної політики щодо впровадження таких функцій в Дії. Додатково повідомляємо, що Урядом подовжено строк подання документів на допомогу ВПО: для отримання допомоги з березня місяця треба оформити її до 30 квітня.
ВАЖЛИВО для осіб, які вже оформили довідку ВПО за межами міста Харкова! Якщо довідка оформлена в органах соціального захисту населення/ЦНАПі/ селищній раді, то заяву на допомогу ВПО треба подавати саме там. В разі повернення додому необхідно повідомити цей факт в орган, який видав довідку.

Завжди з вами на зв’язку, команда Департаменту соціальної політики Харківської міської ради.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: