• Головна
 • Актуально
 • Перелік послуг, які надаються в органах соціального захисту населення станом на 19.05.2022 року

Перелік послуг, які надаються в органах соціального захисту населення станом на 19.05.2022 року

З 18 травня Харківською міською радою було відновлено функціонування всіх 9 Управлінь соціального захисту населення м. Харкова за скороченим переліком послуг, який поступово розширюється.
Протягом вчорашнього дня Управління соцзахисту населення, “Прозорі офіси” та Регіональний центр послуг відвідало 667 громадян, а зателефонували та отримали консультації з усіх питань 1738 осіб. Нагадуємо вам актуальні телефони Управлінь https://cutt.ly/pHUXgsu.
Департаментом соціальної політики постійно проводиться організаційна робота для розширення переліку послуг, які можуть отримати харків’яни.
Якщо на 18 травня надавалося 29 соціальних послуг, а протягом всього дня проводилась робота по взаємодії  з іншими організаціями та налагодженню програмного забезпечення, по підключенню нових послуг, то на сьогодні список розширений до 34 послуг.

Харків’яни можуть звертатися за отриманням  таких послуг:

 1. Установлення статусу, видача посвідчень ветеранам праці.
 2. Установлення статусу, видача посвідчень учасникам війни.
 3. Установлення статусу, видача посвідчень особам з інвалідністю внаслідок війни.
 4. Установлення статусу, видача посвідчень постраждалим учасникам Революції Гідності.
 5. Установлення статусу, видача посвідчень членам сім’ї загиблого ветерана війни.
 6. Установлення статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань.
 7. Видача посвідчень особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства.
 8. Видача довідки про право на пільги відповідно до Закону України
  «Про соціальний захист дітей війни».
 9. Видача листа талонів на право одержання особами з інвалідністю внаслідок війни та учасниками Революції Гідності проїзних документів (квитків).
 10. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 11. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань».
 12. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким установлено статус учасника бойових дій, або осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідно до п. 19 ч. 1 ст. 6 та п. 1 ч. 2 ст. 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
 13. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.
 14. Видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.
 15. Прийом документів на оформлення посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).
 16. Прийом документів від громадян України із числа осіб з інвалідністю внаслідок каліцтва або захворювання (категорія 1) та осіб, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, для видачі довідки про заробітну плату, одержану працівниками за роботу в зоні відчуження в 1986–1990 роках, та направлення їх на розгляд до регіональної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників (якщо підприємство, установу або організацію ліквідовано без правонаступника).
 17. Прийом документів на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.
 18. Видача направлення на проходження обласної медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю та законних представників дітей з інвалідністю автомобілями.
 19. Прийом документів для призначення одноразової грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення деяким категоріям осіб.
 20. Оформлення документів для отримання путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни та праці.
 21. Оформлення документів для отримання путівки на влаштування до психоневрологічного інтернату.
 22. Прийняття рішення щодо надання соціальних послуг.
 23. Видача довідки для отримання пільг особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу.
 24. Призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг.
 25. Призначення державної допомоги при народженні дитини.
 26. Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю та надбавки на догляд.
 27. Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
 28. Оформлення і видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
 29. Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам.
 30. Внесення до списків окремих категорій громадян, які мають право на додаткові соціальні гарантії на оплату житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, послуг з обслуговування пристроїв замково-переговорного зв’язку (домофонів).
 31. Психологічна реабілітація постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.
 32. Професійна адаптація учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.
 33. Видача посвідчень реабілітованим, які мають право на пільги, передбачені Законом України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917¾1991 років».
 34. Призначення одноразової натуральної допомоги або грошової компенсації вартості «пакунка малюка».

 

Like this:

%d bloggers like this: