ІНФОРМАЦІЯ ПО ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН ЗА ПЕРІОД З 8 ПО 17 ТРАВНЯ.

Департамент соціальної політики Харківської міської ради на зв’язку з вами та відповідає, за можливості, на ваші питання, які надходять через фейсбук https://www.facebook.com/soczahist.kh та електронну пошту 34756609@mail.gov.ua.
Актуальна інформація з питань соціального захисту населення розміщується на сайті Департаменту соціальної політики https://soczahist.kharkov.ua/, сайті “Прозорий офіс” https://prozoriy-office.kharkov.ua/та на сторінці в фейсбуку https://www.facebook.com/soczahist.kh.
За період з 08.05.2022 по 17.05.2022 від громадян електронною поштою надійшло 1433 звернення, через соціальну мережу фейсбук звернулося 54 особи, всі громадяни отримали консультації в міру наших можливостей.
Нагадуємо вам, що з 18 травня відновлена робота всіх дев’яти управлінь соціального захисту населення в місті Харкові. Режим роботи з 9 до 17 години (крім суботи та неділі) без перерви. Для безпеки відвідування та оптимізації черги прийом здійснюється  за попереднім записом (телефони в посиланні https://cutt.ly/5HTacVM). Також за цими телефонами ви можете отримати консультації.

Like this:

%d bloggers like this: