• Головна
  • Актуально
  • Підсумки роботи Управлінь соціального захисту населення за перший тиждень

Підсумки роботи Управлінь соціального захисту населення за перший тиждень

Вже тиждень ведеться прийом в Управліннях соціального захисту населення Харкова.
Ще продовжуються бойові дії в місті, кожного дня чутно звуки війни, але поступово повертаються жителі до своїх осель, повертаються й працівники до своїх робочих місць. За три місяці зібралося багато питань з соціального захисту населення.
За тиждень Управління відвідали 4815 осіб, отримали телефонні консультації 7766 жителів.
В Харків перемістилася велика кількість громадян з передмістя та сусідніх областей. Для можливості отримання комплексної послуги- реєстрація внутрішньо переміщеної особи (ВПО) та подання заяви на допомогу ВПО, Міністерством соціальної політики сумісно з Міністерством цифрової трансформації був розроблений мобільний додаток “Дія”, однак, за відсутності у громадян ID – паспорта або закордонного біометричного паспорта, або сучасного телефону не всі змогли скористатися цим сервісом. Таким чином, з самого початку роботи Управлінь основними питаннями були такі- отримання статусу ВПО та призначення допомоги ВПО.
За тиждень статус ВПО в місті отримали 1670 осіб. Протягом тижня кількість послуг, які громадяни можуть отримати в органах соціального захисту населення, збільшилась від 29 до 34 (перелік доступних послуг https://cutt.ly/FHNMDbk). Зараз ми працюємо над розширенням цього переліку.
Для зручності заявників, планування часу свого відвідування, а також, з урахуванням вимог безпеки в цей непростий для нашого міста час, громадяни можуть здійснити попередній запис до Управлінь соціального захисту населення:
✅за телефонами https://cutt.ly/gHPXM2d;
✅за допомогою колцентру 0800 304 304;
✅он-лайн, через офіційний сайт Департаменту соціальної політики, за посиланням https://cutt.ly/6HAOPT0
(до “Прозорих офісів” Київського та Шевченківського районів та Регіонального центру послуг).
Також за телефонами https://cutt.ly/gHPXM2d   можна отримати консультації з усіх питань, які стосуються діяльності Управлінь соціального захисту населення, саме в тому районі де особи перебувають на обліку.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: