• Головна
  • Актуально
  • Результати роботи Управлінь соціального захисту населення м.Харкова за період з 18 по 31 травня

Результати роботи Управлінь соціального захисту населення м.Харкова за період з 18 по 31 травня

18 травня 2022 року всі 9 Управлінь соціального захисту населення м.Харкова відновили свою роботу.
За період з 18 по 31 травня 2022 року до Управлінь на прийом звернулось 11956 осіб, отримали телефонні консультації 14781 мешканців міста.
У зв’язку з воєнним нападом Росії на Україну до Харкова перемістилася велика кількість громадян з передмістя та сусідніх областей, тому найбільш актуальними послугами залишаються:
• видача довідки ВПО;
• призначення допомоги ВПО.
4610 громадян отримали статус внутрішньо переміщеної особи, 3983 – подали заяву на допомогу ВПО.
Громадяни можуть отримати в органах соціального захисту населення 34 послуги соціального характеру (перелік доступних послуг https://cutt.ly/FHNMDbk).
Для зручності заявників, планування часу свого відвідування, а також, з урахуванням вимог безпеки в цей непростий для нашого міста час, громадяни можуть здійснити попередній запис до Управлінь соціального захисту населення:
✅ за телефонами https://cutt.ly/gHPXM2d;
✅за допомогою колцентру 0 800 304 304;
✅ он-лайн, через офіційний сайт Департаменту соціальної політики, за посиланням https://cutt.ly/6HAOPT0 (до “Прозорих офісів” Київського та Шевченківського районів та Регіонального центру послуг).
Також за телефонами https://cutt.ly/gHPXM2d можна отримати консультації з усіх питань, які стосуються діяльності Управлінь соціального захисту населення, саме в тому районі де особи перебувають на обліку.

Like this:

%d bloggers like this: