• Головна
  • Актуально
  • Результати роботи Департаменту соціальної політики Харківської міської ради за період з 18 по 31 травня

Результати роботи Департаменту соціальної політики Харківської міської ради за період з 18 по 31 травня

Департамент соціальної політики Харківської міської ради завжди на зв’язку з громадянами з питань соціального захисту населення. Свої звернення можна залишити на електронну пошту 34756609@mail.gov.ua або через фейсбук https://www.facebook.com/soczahist.kh.

За період з 18.05.2022 по 31.05.2022 від громадян електронною поштою надійшло 1272 звернення, через соціальну мережу фейсбук звернулася 71 особа, всі громадяни отримали консультації.

Як і раніше, самими актуальними питаннями є отримання статусу внутрішньо переміщеної особи (ВПО) та подання заяви на призначення допомоги ВПО.

Пропонуємо громадянам користуватися актуальною інформацією з питань соціального захисту населення, яка  розміщується на сайті Департаменту соціальної політики https://soczahist.kharkov.ua/, сайті “Прозорий офіс” https://prozoriy-office.kharkov.ua/та на сторінці в фейсбуці https://www.facebook.com/soczahist.kh.

Нагадуємо, що Управління соціального захисту населення вже два тижні ведуть прийом громадян. Режим роботи з 9 до 17 години (крім суботи та неділі) без перерви. Нагадуємо, що здійснити попередній запис можна:

 за телефонами https://cutt.ly/gHPXM2d;

 за допомогою колцентру 0800 304 304;

 он-лайн, через офіційний сайт Департаменту соціальної політики, за посиланням https://cutt.ly/6HAOPT0 (до “Прозорих офісів” Київського та Шевченківського районів та Регіонального центру послуг).

Також за телефонами https://cutt.ly/gHPXM2d можна отримати консультації з усіх питань, які стосуються діяльності Управлінь соціального захисту населення, саме в тому районі, де особа перебуває на обліку.

Like this:

%d bloggers like this: