• Головна
  • Актуально
  • В адміністрації Слобідського району м.Харкова відбувся семінар на тему:«Трудові відносини в період воєнного стану»

В адміністрації Слобідського району м.Харкова відбувся семінар на тему:«Трудові відносини в період воєнного стану»

30 червня 2022р., в рамках урядового всеукраїнського проєкту «Україна працює», з метою надання консультаційної підтримки роботодавцям та працівникам у важкий період збройної агресії Російської Федерації, в адміністрації Слобідського району Харківської міської ради проведено семінар на тему «Трудові відносини в період воєнного стану».

Семінар проведено за участю Департаменту соціальної політики Харківської міської ради, Управління з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради, Управління соціального захисту населення адміністрації Слобідського району Харківської міської ради, Головного управління Пенсійного фонду України у Харківській області, Об’єднання профспілок Харківської області, Харківського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області на якому були присутні керівники 16 комунальних та державних  підприємств Слобідського району міста Харкова. Також, в онлайн режимі (ZOOM) долучилися більше 30 підприємств, які розташовані на території Слобідського району.

За результатами проведеного семінару підприємствам надана актуальна інформація з питань застосування трудового, податкового, пенсійного законодавства в умовах воєнного стану.

Зауважено, що відповідні служби працюють у штатному режимі та, у подальшому, будуть здійснювати необхідну інформаційну та іншу підтримку підприємств, у межах визначених повноважень, та всіляко сприяти у дотриманні законодавчих актів суб’єктами господарювання, які продовжують або відновлюють свою діяльність у Харкові.

За телефонами https://bit.ly/3NBbWUT можна отримати консультації з питань трудових відносин в період воєного стану.

Отримати інформацію щодо зайнятості та безробіття можна у телеграмі за посиланням: https://bit.ly/3ug5dZC

Like this:

%d bloggers like this: