• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова.Вітчинкіна Валентина Вікторівна – начальник відділу превентивної,поточної та ретроспективної верифікації УСЗН Індустріального району

#Обличчя_Харкова.Вітчинкіна Валентина Вікторівна – начальник відділу превентивної,поточної та ретроспективної верифікації УСЗН Індустріального району

Вітчинкіна Валентина Вікторівна працює у соціальній сфері понад 30 років. Наразі займає посаду начальника відділу превентивної, поточної та ретроспективної верифікації управління соціального захисту населення адміністрації Індустріального району Харківської міської ради. Її мудрість, досвід, знання і вражаюча працездатність завжди допомагали багатьом.
Основний напрямок ії роботи пов’язаний з виявленням людей, які надали недостовірну інформацію, при оформлені державних соціальних допомог та житлових субсидій. Завдяки її роботі до державного бюджету повернута не одна тисяча неправомірно отриманих коштів.
З початку повномасштабного вторгнення Росії, не покинула своє рідне місто Харків. З перших днів війни продовжує працювати, надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам та допомагає людям в отримані гуманітарної допомоги.
31 липня 2022 року Валентині Вікторівни виконується 60 років, у зв’язку з чим бажаємо продовжувати активну діяльність, не піддаватися жодній хворобі і постійно відкривати нове число календаря з новими цілями, надіями та прагненнями.

Like this:

%d bloggers like this: