• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова.Зимницька Марина Вікторівна – начальник відділу соціальних допомог УСЗН Індустріального району

#Обличчя_Харкова.Зимницька Марина Вікторівна – начальник відділу соціальних допомог УСЗН Індустріального району

В управлінні соціального захисту адміністрації Індустріального району є професійна команда, від якої залежить своєчасність виплат всіх видів державних соціальних допомог та компенсацій мешканцям Індустріального району.
Усі співробітники відділу вже багато років бездоганно виконують свої обов’язки та мають великий досвід роботи. Всі вони чудово розуміють нагальні потреби мешканців району та намагаються всіляко сприяти прискоренню в отриманні коштів всім, хто потребує державної підтримки. Навіть під час воєнного стану відділ ні на день не припинив функціонувати, хоч і не в повному обсязі, але виплати здійснювалися щомісяця.
Майже 13 років очолює відділ чарівна жінка – Зимницька Марина Вікторівна, професіонал своєї справи. Марина Вікторівна користується авторитетом і повагою в колективі за професійні, ділові та моральні якості.
Навесні, коли ворог нещадно обстрілював місто, вона одна з небагатьох, хто зранку біг на роботу для того, щоб виконати свої безпосередні обов’язки перед громадянами та ще й допомагала у забезпеченні населення гуманітарною допомогою.
Основні риси її характеру – це урівноваженість та спокій у будь-якій екстремальній ситуації. Її девіз в роботі – “Все зробимо”. В житті Марина Вікторівна дуже творча людина, обожнює літературу, подорожі, театр, займається рукоділлям: в’яже чудові іграшки та сумки.

Like this:

%d bloggers like this: