#Обличчя_Харкова.Працівники Індустріального терцентру

З 24 лютого 2022 року терцентр Індустріального району м.Харкова має вдвічі більше навантаження на кожного працівника і вдвічі менше людей.
Змінився і набір послуг, які надають мешканцям. Щось відійшло на другий план, а дещо — стало головним.Перші два тижні були найважчими. Треба було знайти людей, організувати надання соціальних послуг екстрено (кризово) в умовах воєнного стану, визначити графік обслуговування.
Надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах, допомога переселенцям та роздача гуманітарної допомоги у вигляді одягу, взуття, постільної білизни, посуду, предметів особистої гігієни та іншого – все це, як першочергове, забезпечували з початку війни фахівець із соціальної роботи відділення денного перебування Зуйкова Алла Олексіївна , соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома Кострова Ганна Іванівна та Руденко Наталя Миколаївна, сторож Єрьоменко Леонід Миколайович.
З березня по червень 2022 року соціальна послуга натуральна допомога була надана 1594 громадянам, які опинились у складних життєвих обставинах. За час війни у працівників було лише декілька вихідних. Вдень надходило більше 100 дзвінків від громадян, які тимчасово оселилися в нашому районі внаслідок зруйнованих будинків, постійних обстрілів територій, де вони мешкали, мешканців району, які перебували в сховищах. Всі вони отримали необхідну допомогу та консультування від працівників терцентра.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: