• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова.Сокольська Ольга Леонідівна – психологиня Салтівського терцентру

#Обличчя_Харкова.Сокольська Ольга Леонідівна – психологиня Салтівського терцентру

Сокольська Ольга Леонідівна –психологиня з багаторічним досвідом, яка працює у терцентрі надання соціальних послуг Салтівського району м.Харкова.

В довоєнні часи, Ольга Леонідівна не тільки проводила в терцентрі психологічні заняття з підопічними та соціальними працівниками, але й організувала різноманітні творчі майстер-класи.

Її життєве кредо: «Найкраще психологічне розвантаження – це творчість та спорт!».

Пройшовши навчання та ставши сертифікованим тренером зі скандинавської ходи, вона стала ініціатором створення секції «Скандинавської хода», що стала родзинкою терцентру.

П’ятий місяць війни, Харків не здається ворогу. Наше місто переживає страшні руйнування. Однак багато харків’ян лишаються у своїх домівках.

Зараз, коли йде війна, усі відвідувачі занять Ольги Леонідівни опинилися в різних містах та різних країнах. Вони пишуть їй з Німеччини, Чехії, Польщі…

«Ми підтримуємо один одного, спілкуємося в нашій групі в Viber. І відстань нам не перешкода, тому що всі ми харків’яни, душа болить за Харків» – розказує Ольга Леонідівна.

Спілкування – це та цінність, яка нас єднає, і як казав Екзюпері -«Єдина відома мені розкіш – це розкіш людського спілкування».

Під час воєнних дій у Харкові Ольга Леонідівна зберігає працездатність, щоб піклуватися про емоційне благополуччя підопічних терцентру, тих що лишаються в Харкові, а також тих, хто був вимушен виїхати.

Що ж тримає Харків? Чому, попри всі зусилля російської армії, місто продовжує боротьбу? Безперечно, відповідь у діях ЗСУ.
Інша частина відповіді – стійкість, хоробрість, відвага та незламна любов харків’ян до нашого міста та України.

Тримаймося та продовжуємо працювати на перемогу. Все буде Україна.

Like this:

%d bloggers like this: