• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова.Сулаєва Світлана Миколаївна – соціальний робітник Салтівського терцентру

#Обличчя_Харкова.Сулаєва Світлана Миколаївна – соціальний робітник Салтівського терцентру

Сулаєва Світлана Миколаївна – соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома терцентру Салтівського району м.Харкова.

24 лютого 2022 року змінило долю України, долі людей. Почалася війна. Північна Салтівка – цей район Харкова першим прийняв на себе обстріли «Градом», «Смерчем», удари ракет – вибиті вікна, палаючі будинки, загиблі люди. Тому на початку березня Світлана разом з донькою були вимушені жити на станції метро «Героїв праці».

2,5 тисячі людей у ​​метро на початку війни: постійні черги за їжею, до електрочайника, щоб вмитеся, зарядити мобільний телефон. Але навіть у таких умовах не було навіть думки залишити улюблений Харків, роботу та поїхати в евакуацію.

З перших днів війни керівництво міста на чолі з мером Ігорем Тереховим, Адміністрація та терцентр Салтівського району швидко та якісно організували допомогу мешканцям Салтівського району – нашим підопічним.

В умовах війни, коли закривалися магазини, ринки, продуктові набори стали реальною підтримкою для наших підопічних. Набори часто доводилося розносити під обстрілами, а медикаменти замовляти у волонтерів. Коли відкрилися каса та термінал Мегабанку на станції «Героїв праці», Світлана оплачувала нашим підопічним комунальні послуги.

Найбільше підопічні потребують психологічної підтримки, яку Світлана надає їм як при особистій розмові, так і по телефону.

Примітно, що підопічні чекали не тільки на продуктовий набір, але ще на газету «Харьковские известия», що знаходилася там.

Місто живе і житиме!

І ми своєю працею наближаємо Перемогу!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: