#Обличчя_Харкова.Фатєєва Тетяна – соціальний працівник Салтівського терцентру

Фатєєва Тетяна – соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома терцентру Салтівського району м. Харкова.
Тетяна – мешканка м. Луганськ. У 2014 році вона була змушена виїхати з чотирирічною донечкою з рідного міста до м.Харкова через війну. З цього часу вона працює соціальним працівником.
Харків став для неї другим будинком. І все було добре: стабільність, плани на майбутнє, дочка підростає… І ось знову… несподівано… страшно… ВІЙНА.
Тетяна вирішила, що вони із донькою залишаться у Харкові.
Було дуже важко морально та фізично: безсонні ночі, обстріли, прильоти, нескінченні сирени, перебіжки у бомбосховище, черги до магазинів, аптеки. А ще – заспокоїти та підтримати підопічних, самотніх людей похилого віку, які потребують захисту та піклування.
Тетяна добра, порядна, чуйна людина, саме ці якості потрібні соціальному працівникові. Спочатку війни вона допомагає розносити гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів, піклується, контролює, тримає зв’язок, приносить медикаменти та надає життєво необхідні послуги своїм підопічним.
Підопічні висловлюють подяку за надану допомогу та турботу у такий важкий для Харкова час. Вони впевнені, що перебувають під надійним захистом.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: