• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова.Відділ у справах осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, інших громадян пільгового контингенту УСЗН Адміністрації Слобідського району

#Обличчя_Харкова.Відділ у справах осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, інших громадян пільгового контингенту УСЗН Адміністрації Слобідського району

Під час війни кожен з нас виконує свій обов’язок перед Україною на своєму місці. Працівники соціальної сфери, на яких припало велике навантаження, – не виняток.
В управлінні соціального захисту населення адміністрації Слобідського району Харківської міської ради в умовах воєнного стану продовжують виконувати свої посадові обов’язки у штатному режимі співробітники відділу у справах осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, інших громадян пільгового контингенту.
В складний для Харкова час всі співробітники опікуються вразливими, малозахищеними та незахищеними категоріями населення, забезпечують наших громадян своєчасною, доступною, якісною підтримкою – це реабілітація дітей з інвалідністю, забезпечення засобами реабілітації, організація санаторно-курортного лікування, призначення компенсаційних виплат, видача пільгових посвідчень, надання соціальних послуг та інше.
Реабілітація дітей з інвалідністю є пріоритетним напрямком роботи відділу. Річні бюджетні асигнування на 2022 рік на здійснення заходів з реабілітаціі складають 1000015 грн. До кінця року курс реабілітації пройдуть близько 40 дітей. На разі в Україні приймають на реабілітацію 103 реабілітаційні центри. Частіше всього ми співпрацюємо з ТОВ «Міжнародна клініка Козявкіна», ТОВ Реабілітаційний центр «Задзеркалля», Комплекс для дітей з особливостями розвитку «Моя планета», Територія розвитку «Кактус», КНП «МДЛ №5» ХМР, Медичний реабілітаційний кабінет «Росток життя», ТОВ Безвесільний Є.Ю.
Відділ також оперативно за потребою частково перепрофілював свій напрям і почав проводити роботу з внутрішньо переміщеними особами. Міцна, енергійна, емпатична, надійна, гарна, завжди молода команда дівчат – Глухих Марія, Білоусова Олена, Мартищенко Олена, Молотко Марина, Філатова Ольга, Рудай Юлія на чолі з начальником відділу Юрієм Поляченко дуже люблять свою справу, своє рідне місто і вселяють надію на мир та перемогу.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: