• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова.Звягінцева Катерина Миколаївна – завідувач інформаційно-реєстраційного сектору відділу соціальних допомог УСЗН Адміністрації Слобідського району

#Обличчя_Харкова.Звягінцева Катерина Миколаївна – завідувач інформаційно-реєстраційного сектору відділу соціальних допомог УСЗН Адміністрації Слобідського району

Звягінцева Катерина Миколаївна- завідувач інформаційно-реєстраційного сектору відділу соціальних допомог Управління соціального захисту населення Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради під час війни не залишила рідне місто.
З перших днів повномасштабного російського вторгнення Катерина не перестала бути корисною людям. Вона виконувала свої професійні обов’язки в дистанційному режимі та одночасно, попри небезпеку, разом з волонтерами міста Харкова, громадською організацією «Спільна справа» допомагала в адресній доставці продуктових наборів та гуманітарної допомоги, приймала участь в приготуванні гарячих обідів для медичних працівників та евакуації людей з небезпечних місць.
В Управлінні соціального захисту населення Слобідського району Катерина працює вже понад шість років. Завжди проявляє себе як відповідальна, благонадійна, чуйна та позитивна людина. Зараз у складний час для всієї держави вона не полишає свою справу.
В Управлінні кожен ранок Катерина зустрічає відвідувачів з різних питань, оперативно та компетентно надає потрібні роз’яснення людям похилого віку, ветеранам війни та особам з інвалідністю, організовує прийом внутрішньо переміщених громадян та веде консультування в телефонному режимі всіх громадян, які потребують соціального захисту.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: