• Головна
  • Актуально
  • #Обличчя_Харкова.Коротка Наталя Володимирівна – начальник загального відділу УСЗН Індустріального району

#Обличчя_Харкова.Коротка Наталя Володимирівна – начальник загального відділу УСЗН Індустріального району

З 2015 року в Управлінні соціального захисту населення адміністрації Індустріального району Харківської міської ради працює Коротка Наталя Володимирівна – начальник загального відділу, красива жінка, чуйна та щира людина.
До роботи в управлінні Наталя 26 років пропрацювала на Харківському верстатобудівному заводі. Свій шлях в управлінні почала з посади головного спеціаліста з кадрової роботи загального відділу, а завдяки своїм професійним навичкам згодом у 2016 році очолила цей підрозділ.
Вона організовує та контролює кадрову роботу управління, діловодство, ведення претензійно-позовної роботи, юридичну підтримку та матеріально-технічне забезпечення.
Добра та чутлива Наталка ніколи не втрачає оптимізм. Працьовита, позитивна, привітна та весела, завжди надає колегам підтримку і словом, і ділом.
Як справжня харків’янка у скрутну годину Наталка не залишила рідне управління та свій Індустріальний район. З перших днів воєнного стану разом з чоловіком допомагала у доставці гуманітарної допомоги мешканцям району.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: