• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова.Привалова Ольга Іванівна – заступник директора Київського терцентру

#Обличчя_Харкова.Привалова Ольга Іванівна – заступник директора Київського терцентру

Привалова Ольга Іванівна – заступник директора територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова – не тільки керівник з багатим досвідом соціальної роботи, а й людина з великим серцем і душею.

Спитайте будь-яку людину похилого віку Київського району – «Хто така Ольга Іванівна?» – і Ви отримаєте не тільки відповідь що: «Це наш янгел-охоронець!»!!!

Під час бойових дій, коли не ходив міський транспорт, Ольга Іванівна йшла на роботу пішки, за 10 кілометрів, з селища Жуковського, під обстрілами. Її це не спинило бо підопічні чекали, потребуючи її допомоги.

В перший місяць війни вона була не тільки керівником, але й соціальним робітником, й фахівцем із соціальної роботи, й волонтером. Шукала та доставляла підопічним продукти харчування. Відстояти в черзі дві години за хлібом, і розділити її між тими, хто не виходить з дому, і не може купити собі навіть хлібу, це про Ольгу Іванівну!

Коли в терцентрі поступово була налагоджена робота соціальних робітників, забезпечення людей похилого віку Київського району продуктами харчування, одягом та предметами першої необхідності Ольга Іванівна розпочала відновлення роботи відділення денного перебування.Зараз в терцентрі проходять творчі зустрічі, танцювальні гуртки та лікувальна гімнастика. Але творчу людину нічого не спиняє і в голові Ольги Іванівни ще багато задумок!

Любимо💙💛 Харків – працюємо для людей!!!
Все буде Україна 💙💛

Подобається це:

%d блогерам подобається це: