• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова.Сорокіна Галина Іванівна – соціальний робітник Основ’янського терцентру

#Обличчя_Харкова.Сорокіна Галина Іванівна – соціальний робітник Основ’янського терцентру

Сорокіна Галина Іванівна – соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома терцентру надання соціальних послуг Основ’янського району м. Харкова. На своїй посаді працює 19 років.

З початком війни Галина Іванівна не полишила свою роботу, а навпаки почала працювати ще завзятіше. У кожного свій фронт – популярний серед харків’ян зараз вислів, бо дуже влучний. З першого дня війни на своїх тендітних плечах Галина Іванівна витримує велике навантаження і допомагає своїм підопічним та усім нужденним. Вона працювала і працює на совість, знаючи, що її підопічні чекають і від того, як сумлінно виконується робота, залежить чи зможе людина вижити у цей надскладний час.

Незважаючи на активні бойові дії у місті Харкові Галина Іванівна взяла на себе додаткове навантаження з доставки гуманітарної допомоги вразливим верствам населення. Вона працює за принципом – кожна людина заслуговує на гідну старість і не повинна почуватися самотньо.

В умовах воєнного стану актуальними залишаються такі заходи, як придбання та доставка продуктів, ліків, оплата комунальних платежів, організація медичного обслуговування. Багатьом підопічним надається допомога у веденні домашнього господарства: допомога у приготуванні їжі, прибирання житла, винос сміття тощо.

За сумлінне виконання своїх обов’язків, професійний підхід до вирішення соціальних питань Галина Іванівна була відзначена Подякою міського голови та Почесними грамотами терцентру і районної адміністрації.

Любимо💙💛 Харків – працюємо для людей!!!
Все буде Україна 💙💛

Подобається це:

%d блогерам подобається це: