• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова.Шкідіна Катерина Андріївна-соціальний працівник Слобідського терцентру

#Обличчя_Харкова.Шкідіна Катерина Андріївна-соціальний працівник Слобідського терцентру

Така робота – допомагати людям

Шкідіна Катерина Андріївна – соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома терцентру Слобідського району.

Свою трудову діяльність в терцентрі Катерина Андріївна починала соціальним робітником в далекому 2004 році, тож має чималий досвід роботи з літніми громадянами та особами з інвалідністю. Про те, як потрапила у соціальну сферу, розповідає просто: “На той час мені запропонували цю роботу і зараз я не шкодую. Якщо чесно, вже навіть не уявляю себе в іншій професії”.

Катерина Андріївна дуже вольова, сильна, і водночас уважна і чуйна людина. Комунікабельна і тактовна, вона турбується про людину, створюючи сприятливі умови для її життєдіяльності та позитивного емоційного настрою. Завдяки природній уважності і спостережливості, вона своєчасно і правильно приймає найбільш оптимальне рішення в тій чи іншій ситуації. Взаємодіє з великою кількістю джерел інформації, та може вирішити питання в багатьох галузях: юридичній, економічній, медичній, психологічній та соціальній.

Із самого початку війни в Україні Шкідіна Катерина Андріївна не припиняла роботи. Допомога потрібна була тут і зараз і приходилось доставляти продукти харчування, замовляти продуктові набори, ліки, надавати консультації, допомагати вирішувати нагальні побутові проблеми, а іноді просто заспокоювати і підтримувати психологічно. «Мені часто телефонують в неробочий час, але відмовити не можу ні кому» – посміхається Катерина Андріївна.

«Коли ти бачиш явне покращання емоційного та фізичного стану свого підопічного, і розумієш, що в цьому є частинка твоєї заслуги, це щастя. Адже чим більше щасливих людей навколо, тим краще наше життя» – каже Катерина Андріївна.

Знаємо, що кожного дня нас чекають, на нас розраховують, нам вірять! Ми впевнені, що з такими людьми, як Катерина Андріївна ми обов’язково вистоїмо і здобудемо перемогу!

Любимо💙💛 Харків – працюємо для людей!!!
Все буде Україна 💙💛

Like this:

%d bloggers like this: