• Головна
  • Актуально
  • #Обличчя_Харкова. Голик Світлана Сергіївна – методист відділу методичного забезпечення соціальної роботи.

#Обличчя_Харкова. Голик Світлана Сергіївна – методист відділу методичного забезпечення соціальної роботи.

З початку військової агресії Російської Федерації проти України Світлана Голик продовжила виконувати свої посадові обов’язки та здійснювати волонтерську діяльність.
Вже 4,5 роки Світлана Голик працює методистом відділу методичного забезпечення соціальної роботи в Харківському міському центрі соціальних служб «Довіра». Після вторгнення до нашої країни ворожих військ Світлана продовжила роботу щодо організації та проведення у дистанційній формі заходів для працівників закладу з метою профілактики професійного вигорання та підвищення професійного рівня, щодо адміністрування сторінки закладу у соціальній мережі «Інстаграм», постійно наповнювала її корисною інформацією для мешканців Харківської міської територіальної громади. А також активізувала роботу волонтерів закладу з числа студентської молоді у напрямі пропагування здорового способу життя та висвітлення методів і способів врівноваження психоемоційного стану.
На волонтерських засадах у «відносно безпечні» для м. Харкова дні організовувала та проводила соціальні активності для дітей з числа мешканців свого мікрорайону в Індустріальному районі м. Харкова, у тому числі в укриттях, з метою врівноваження психоемоційного стану дітлахів, набуття ними навичок конструктивного спілкування з батьками, соціального та емоційного розвитку. Також неодноразово долучалася до заходів з благоустрою мікрорайону після обстрілів, до збору гуманітарної допомоги у вигляді ліків, дитячого одягу та харчування для жителів Харківської області, допомагала військовим.
У роботі найбільше Світлані подобається можливість бути корисною для колег та отримувачів послуг, а у вільний від роботи час вона займається самоосвітою, осягаючи ази психології, співає та вишиває бісером.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: