• Головна
  • Актуально
  • #Обличчя_Харкова. Коломацька Рімма Сергіївна працює юрисконсультом у відділі соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова.

#Обличчя_Харкова. Коломацька Рімма Сергіївна працює юрисконсультом у відділі соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова.

Трохи більше року тому правовий супровід закладу та юридичне консультування отримувачів послуг стали головними завданнями для Рімми Коломацької, яка працює юрисконсультом у відділі соціальної роботи по Індустріальному району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра». Збройна агресія Російської Федерації проти України не завадила Ріммі продовжувати працювати. Дистанційно вона надавала юридичні консультації всім потребуючим, які зверталися по допомогу через Інтернет-ресурси, висвітлювала на сторінках закладу у соціальних мережах «Інстаграм» та «Фейсбук» актуальну інформацію для мешканців Харківської міської територіальної громади стосовно новел у законодавстві, відпрацьовувала запити та звернення громадян, розробляла документи правового характеру, поновлювала нормативно-правову базу, яка регламентує діяльність закладу.
Як людина з великим серцем Рімма Коломацька не змогла проходити повз осіб похилого віку, яких полишили рідні під час ворожої навали, вона у поза робочий час допомагала їм в обробці ділянок, приготуванні їжі, у закупівлі необхідних ліків та продуктів харчування, розібратися у безмежних можливостях гаджетів, особливо в частині реєстрації на отримання гуманітарної допомоги. Неодноразово Рімма долучалася до заходів з прибирання та благоустрою свого мікрорайону у Холодногірському районі м. Харкова після обстрілів.
А вже вдома Рімма займається вихованням донечки, рукоділлям, виготовленням поробок, саморозвитком у галузі юриспруденції, а головне – чекає на свого коханого захисника, який боронить Батьківщину.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: