• Головна
  • Актуально
  • ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА У М.ХАРКОВІ, ЩО БЕЗОПЛАТНО РОЗМІСТИЛИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА У М.ХАРКОВІ, ЩО БЕЗОПЛАТНО РОЗМІСТИЛИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

НАГАДУЄМО, власники  житла, які раніше надали Повідомлення про розміщення внутрішньо переміщених осіб з  усіма необхідними документами та не мають змін,  для отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб обов’язково мають звернутися з 1 по 5 число місяця, наступного за звітним місяцем,  до Управління соціального захисту населення за місцем розміщення житла (або на електронну адресу departamentsp2018@gmail.com) із заявою на отримання компенсації та документами. (Бланк заяви для заповнення можна скачати за Посиланням: https://cutt.ly/n1SaOHH).

Прийом до Управлінь соціального захисту населення здійснюється за попереднім записом:

за телефонами https://cutt.ly/EKNGLUu;

за допомогою колцентру 0 800 304 304;

он-лайн, через офіційний сайт Департаменту соціальної політики, за посиланням https://cutt.ly/6HAOPT0 (до «Прозорих офісів» Київського, Шевченківського районів та Регіонального центру послуг).

З детальною інструкцією та документами, необхідними для компенсації, власники житла можуть ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3NWWF2w.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ на ЗАПРОВАДЖЕННЯ ВИБІРКОВИХ ПЕРЕВІРОК територіальними органами Національної соціальної сервісної служби України фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи.

Під час проведення такої перевірки, у разі відсутності внутрішньо переміщеної особи за фактичним місцем проживання/перебування, посадова особа територіального органу Нацсоцслужби робить відповідний запис в акті і залишає внутрішньо переміщеній особі повідомлення про необхідність протягом 10 календарних днів прибути до органу соціального захисту населення за місцем перебування на обліку для проходження ідентифікації.

У разі, коли внутрішньо переміщена особа протягом 10 календарних днів не прибула до органу соціального захисту населення, орган соціального захисту населення приймає рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця.

Власники житлових приміщень несуть відповідальність за достовірність поданих даних. Якщо дані не відповідатимуть дійсності,  виплата компенсації витрат не здійснюватиметься.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: