• Головна
  • Актуально
  • #Обличчя_Харкова. Анікеєва Олександра Володимирівна – головний спеціаліст сектору державних пільг та гарантій відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг.

#Обличчя_Харкова. Анікеєва Олександра Володимирівна – головний спеціаліст сектору державних пільг та гарантій відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг.

Гарна, молода, але вже досить досвідчена у справах соціального захисту населення Анікеєва Олександра Володимирівна – головний спеціаліст сектору державних пільг та гарантій відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг Управління соціального захисту населення адміністрації Слобідського району Харківської міської ради. За невеликий проміжок часу роботи в управлінні показала себе як надійний та працелюбний співробітник. В Олександрі поєднуються дуже різні риси характеру: скромність та сміливість, благонадійність та рішучість, чесність та старанність, дружелюбність та відкритість. Соціальна сфера об’єднує саме таких людей, які вміють працювати для соціально-незахищених верств населення та по-справжньому готові присвятити своє життя служінню людям. З початку війни в Україні Олександра також не полишила свою справу, залишилась в рідному Харкові. На разі веде роботу з прийому внутрішньо переміщених осіб, встановлює статус ВПО, приймає документи на призначення виплат. З нагоди Дня працівників соціальної сфери, 30-річчя з Дня народження, щиро вітаємо Олександру Володимирівну та бажаємо любові, злагоди, добра! Мир у душі, мир у домівках, мир у родині, мир в Україні, мир у світі!

Like this:

%d bloggers like this: