• Головна
  • Актуально
  • #Обличчя_Харкова. Морозова Єлізавета Юріївна очолює відділ методичного забезпечення соціальної роботи в Харківському міському центрі соціальних служб «Довіра».

#Обличчя_Харкова. Морозова Єлізавета Юріївна очолює відділ методичного забезпечення соціальної роботи в Харківському міському центрі соціальних служб «Довіра».

Повномасштабне вторгнення змінило уклад життя харків’ян. Хтось з метою убезпечення виїхав та облаштовує побут в іншому регіоні країни або за кордоном, хтось залишився в рідному місті і продовжив працювати, а хтось, окрім основної роботи, знайшов в собі сили у такий нелегкий час допомагати будь-якими способами тим, хто потребує. Однією з таких людей є небайдужа харків’янка – Єлізавета Морозова. Вона 5 років поспіль очолює відділ методичного забезпечення соціальної роботи в Харківському міському центрі соціальних служб «Довіра», взагалі в соціальній сфері працює більше 8 років.
Коли ворожі війська почали обстрілювати наше місто, для мешканців Харківської міської територіальної громади одним із найважливіших питань було – доступ до оперативної інформації щодо допомоги профільних служб та організацій в евакуації, розборі завалів, полагодженні комунікацій, нормалізації психоемоційного стану, можливостей отримання гуманітарної, медичної допомоги тощо. Цю та іншу корисну інформацію харків’яни завжди могли знайти на сторінці закладу у соціальній мережі «Фейсбук», яку професійно адмініструвала в рамках виконання своїх обов’язків Єлізавета, а також вона індивідуально консультувала онлайн потребуючих соціальних послуг.
Єлізавета Морозова має стійку активну життєву позицію, тому під час збройної агресії долучилася в якості волонтера до роботи в одному із закладів громадського харчування в м. Харкові. Вона займалася приготуванням їжі та її доставкою для мешканців небезпечних районів, здебільшого Північної Салтівки, працівників об’єктів критичної інфраструктури та захисників.
Коли у Єлізавети є вільний час, вона приділяє його самоосвіті у сфері графічного дизайну та SMM.

Like this:

%d bloggers like this: