• Головна
  • Актуально
  • #Обличчя_Харкова. Самойлова Ірина Геннадіївна – начальник відділу бухгалтерського обліку.

#Обличчя_Харкова. Самойлова Ірина Геннадіївна – начальник відділу бухгалтерського обліку.

З початку повномасштабного вторгнення країни-агресора Ірина Самойлова не полишала свою роботу ні на мить та жодного разу не залишила своїх колег без заробітної плати.

Ірина Самойлова є головним бухгалтером – начальником відділу бухгалтерського обліку Харківського міського центру соціальних служб «Довіра», вона – досвідчений спеціаліст, справжній майстер своєї справи, оскільки займає цю посаду вже 11,5 років. І під звуки вибухів, і перебуваючи в укритті, і добираючись до робочого місця пішки, у будь-якій ситуації Ірина завжди намагалася знаходити можливості для виконання своїх посадових обов’язків в частині нарахування заробітної плати колегам, ведення бухгалтерського обліку, перерахування податків до бюджету, підготовки необхідної звітності, державної статистики, розрахунків за товари та послуги.

Враховуючи складну ситуацію в країні, зокрема у нашому місті, Ірина Самойлова не змогла бути стороннім спостерігачем, тому разом з членами своєї сім’ї в якості волонтера з початку збройної агресії долучалася до благоустрою укриття у своєму мікрорайоні в Слобідському районі м. Харкова, допомагала знайти та доставити мешканцям Харківської територіальної громади необхідні ліки та продукти харчування, дитяче харчування у декілька пологових будинків м. Харкова, плела сітки та, по мірі можливостей, допомагала військовим, поширювала серед підписників корисні контакти щодо можливостей отримання адресної гуманітарної допомоги через власні соціальні мережі.

Ірина вважає, що випромінювати щастя й бути корисною можна і за комп’ютерним столом, а слова вдячності людей підтверджують, що її життя не проходить марно. Її улюблене хобі – піший туризм, екскурсії в гори та вирощування домашніх квітів.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: