• Головна
  • Актуально
  • #Обличчя _Харкова. Лук’янчук Артем Олександрович – фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи ХМЦСС «Довіра» Новобаварського району

#Обличчя _Харкова. Лук’янчук Артем Олександрович – фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи ХМЦСС «Довіра» Новобаварського району

Зі слів Марії Ебнер-Эшенбах, в добро вірять лише ті деякі, хто його творить. Значна частина людей, які підтримують цю думку, обирають для себе роботу в соціальній сфері. Соціальні працівники щодня працюють над тим, щоб зменшилася кількість випадків недбалого ставлення до виховання дітей, насильства, залежностей, сімейного неблагополуччя, соціального сирітства.
В соціальній роботі дуже важливим є момент встановлення першопричини складних життєвих обставин, в яких опиняється людина, бо від цього в більшій мірі залежить, чи можливі позитивні зміни в її подальшому житті. В тонкощах цього аспекту роботи з ювелірною точністю розбирається Артем Лук’янчук, який працює в Харківському міському центрі соціальних служб «Довіра» 10 років, з них понад 4 роки займає посаду провідного фахівця із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Новобаварському району м. Харкова.
З початком повномасштабної збройної агресії Артем не припинив своєї діяльності у сфері надання соціальних послуг мешканцям Новобаварського району м. Харкова, а також займався волонтерством. Щодня Артем займається виявленням сімей з дітьми та осіб, які потребують допомоги та підтримки, сприяє формуванню в громаді сімейних цінностей та засад відповідального батьківства, пропагує здоровий спосіб життя. Серед колег та отримувачів послуг Артем Лук’янчук костується повагою та характеризується як дуже порядна людина, яка близько до серця сприймає людські біди та негаразди, умлінний та відповідальний працівник, що не шукає простих шляхів вирішення складних життєвих ситуацій і в більшості таких випадків досягає позитивних результатів.
Під час вторгнення на нашу землю ворогів, коли був зупинений громадський транспорт, коли люди перебували у шоковому стані від ситуації навкруги, Артем відстоював черги за хлібом та ліками, шукав можливості для забезпечення своїх підопічних продуктами харчування, речами першої необхідності та кормами для тварин. Як психолог за освітою, Артем Лук’янчук надавав психологічну підтримку у такі складні часи не тільки отримувачам послуг, а й сусідам, знайомим, колегам, неодноразово залучався до розбору завалів та прибирання прибудинкових територій після обстрілів Новобаварського району м. Харкова.
Артем дуже любить котів та собак, у минулому році прихистив кицьку з вулиці, тому у свій вільний час приділяє їй увагу, а також він читає улюблені книги та підвищує свій професійний рівень шляхом самоосвіти.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: