• Головна
  • Актуально
  • #Обличчя_Харкова. Глухих Марія Владленівна– завідувач сектору соціального обслуговування відділу у справах осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці Управління соціального захисту адміністрації Слобідського району.

#Обличчя_Харкова. Глухих Марія Владленівна– завідувач сектору соціального обслуговування відділу у справах осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці Управління соціального захисту адміністрації Слобідського району.

Війна почалась раптово. Мільйони людей змушені були приймати рішення щодо порятунку свого життя, життя своїх дітей та батьків миттєво. Мільйони українців виїхали за кордон. У надзвичайно складний для держави час Глухих Марія Владленівна – завідувач сектору соціального обслуговування відділу у справах осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці Управління соціального захисту адміністрації Слобідського району Харківської міської ради прийняла рішення залишитись у Харкові, продовжувати свою справу з соціального захисту громадян у максимальній можливості. Щоденна допомога людям, що опинились у скруті, що потребують уваги зі сторони держави, приносить Марії задоволення від своєї роботи. Більше десяти років Марія Владленівна займається санаторно-курортним оздоровленням пільгових категорій громадян, встановлює статус ветеранів війни та праці, опікується проблемами громадян похилого віку, приймає рішення щодо призначення компенсацій ветеранам війни тощо. Енергійність та доброзичливість, чуйність та щирість Марії позитивно і впевнено налаштовують відвідувачів на мирне майбутнє України. Дякуємо працівникам соціальної сфери за їх відданість обраній справі.

Like this:

%d bloggers like this: