• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова.Кірякова Галина Дмитрівна-провідний фахівець відділу соціальної робот ХМЦСС «Довіра» Немишлянського району

#Обличчя_Харкова.Кірякова Галина Дмитрівна-провідний фахівець відділу соціальної робот ХМЦСС «Довіра» Немишлянського району

В умовах постійної трансформації соціальної політики на рівні держави, змінюються й підходи до надання соціальних послуг в Харківській міській територіальній громаді. Процес впровадження нових підходів в практику соціальної роботи потребує від працівників соціальної сфери відповідальності, гнучкості, креативності, наполегливості, націленості на кінцевий результат. Важливу роль при запровадженні змін в організації діяльності займають досвідчені аксакали соціальної роботи. В Харківському міському центрі соціальних служб «Довіра» одним з таких працівників є провідний фахівець із соціальної роботи – Кірякова Галина Дмитрівна. Вона майже 20 років працює у відділі соціальної роботи по Немишлянському району м. Харкова.

Життєва позиція Галини Дмитрівни – надати якісні соціальні послуги сім’ям та особам, які перебувають в складних життєвих обставинах, а такими через вторгнення ворога, на жаль, стали більшість харків’ян. Саме тому вона залишилася та продовжує працювати в рідному місті. Галину Дмитрівну всі знають як чуйного, доброзичливого, вимогливого, високопрофесійного, небайдужого до чужих проблем працівника. Вона користується повагою та авторитетом серед колег, партнерів та отримувачів послуг. Маючи великий досвід роботи, вміє швидко, якісно та професійно вирішити будь-яку складну ситуацію.

У період дії воєнного стану Галина Дмитрівна активізувала роботу з благодійниками в частині надання гуманітарної допомоги отримувачам послуг в Немишлянському районі м. Харкова, а на волонтерських засадах підтримувала покинутих рідними осіб поважного віку в районі свого проживання, надавала їм соціально-психологічну підтримку, допомагала з отриманням адресної гуманітарної допомоги.
Улюблене заняття Галини Дмитрівни – садівництво. У сезон в її саду постійно квітнуть пишні кущі рідкісних троянд та лілій, а на ділянці зріють сортові томати.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: