• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова.Панченко Олена Вікторівна-начальник Управління соціального захисту населення адміністріції Новобаварського району

#Обличчя_Харкова.Панченко Олена Вікторівна-начальник Управління соціального захисту населення адміністріції Новобаварського району

В умовах війни Олена Панченко продовжує працювати, щоб забезпечити належний рівень соціальних гарантій як для харків’ян, так і для внутрішньо переміщених осіб, яких прихистив Харків.
У сфері соціального захисту Олена Вікторівна почала працювати у 1993 році. За цей час вона пройшла шлях від спеціаліста до начальника Управління соціального захисту населення Новобаварського району.
«Олені Вікторівні вдалося зарекомендувати себе не тільки як кваліфікованого та відповідального фахівця, а й чуйною та порядною людиною, готовою приділяти увагу кожному випадку та кожній ситуації. Саме ці професійні та особисті якості стали запорукою поваги з боку всього колективу та вдячності жителів Новобаварського району», – зазначили у районній адміністрації.
За словами Олени Панченко, соціальний захист, особливо в такі важкі часи, це не тільки повсякденна робота, а й інструмент, якісне застосування якого краще за все показує людині повагу її держави.

Like this:

%d bloggers like this: