• Головна
  • Актуально
  • #Обличчя_Харкова. Рогач Лідія Сергіївна – провідний фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи ХМЦСС «Довіра» Салтівського району.

#Обличчя_Харкова. Рогач Лідія Сергіївна – провідний фахівець із соціальної роботи відділу соціальної роботи ХМЦСС «Довіра» Салтівського району.

Відповідно до законодавства, є 16 чинників, що спричиняють потрапляння у складні життєві обставини, які люди, здебільшого, не можуть самостійно подолати. Це інвалідність, бездомність, насильство та інші. Серед чинників є і шкода, заподіяна пожежею, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією. І першими, хто приходить на допомогу людям у цих або інших складних ситуаціях, особливо зараз, це  – соціальні працівники. Вони як медики лікують, тільки не тіло, а людську душу. Щоб ця робота була ефективною, працівники соціальної сфери повинні мати певний рівень знань та вмінь й добре серце. Ці та інші якості притаманні Рогач Лідії Сергіївні – провідному фахівцю із соціальної роботи відділу соціальної роботи по Салтівському району м. Харкова Харківського міського центру соціальних служб «Довіра». Ліда працює в соціальній сфері майже 10 років. І під час повномасштабного вторгнення агресора продовжила підтримувати мешканців Салтівського району м. Харкова, надаючи їм соціальні послуги.

Одним із основних завдань фахівця із соціальної роботи є проведення соціально-профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми. Ліда вправно виконує це завдання, бо вміє швидко знаходити та застосовувати індивідуальний підхід до кожного отримувача послуг. Вона завжди уважна доброзичлива, ввічлива до людей, особисті питання отримувачів послуг вирішує з особливою делікатністю. Під час навали ворожих військ однією з нагальних потреб мешканців Харківської міської територіальної громади було забезпечення базових потреб у харчуванні, лікуванні, особистій гігієні. Розуміючи це, Лідія Рогач посилила взаємодію закладу з партнерськими організаціями в частині забезпечення отримувачів послуг Салтівського району м. Харкова харчовими наборами, ліками та засобами особистої гігієни по мірі можливостей благодійних фондів та волонтерських організацій.

Незважаючи на складну ситуацію та небезпеку через обстріли м. Харкова, Лідія завжди приходить на роботу у гарному настрої, щоб надихати людей, які приходять до неї за підтримкою та допомогою, на позитивні зміни в їхньому житті. Ліда – соціальна працівниця, сповнена оптимізму та віри у перемогу наших Захисників.

 

 

 

Like this:

%d bloggers like this: