• Головна
  • Актуально
  • #Обличчя_Харкова. Чала Тетяна Леонідівна заступник начальника управління – начальник відділу соціальних допомог.

#Обличчя_Харкова. Чала Тетяна Леонідівна заступник начальника управління – начальник відділу соціальних допомог.

Заступник начальника управління – начальник відділу соціальних допомог Управління соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Тетяна Леонідівна Чала працює в соціальній сфері нашого міста вже більше 25 років. Але можливо безумовно стверджувати, що за весь цей час нею було знайдено найбільш ефективну «формулу допомоги», а саме прагнення ретельно вивчати кожне питання, з яким звертається заявник з числа найбільш незахищених категорій населення, та вирішувати його за умови високого рівню професіоналізму.
Вражаючий досвіду у галузі, сумлінне ставлення до посадових обов’язків, а також такі людські якості, як турбота про кожного відвідувача, бажання у будь-яких ситуаціях прийти на допомогу колегам та працівникам свого відділу та, звичайно, повага до кожного і стриманість, дозволяють Тетяні Леонідівні бути не тільки прикладом для колективу, але також постійно підвищувати загальний рівень обслуговування населення Новобаварського району.
З початком війни, з першого її дня, Тетяна Леонідівна не припиняла роботу, постійно була на зв’язку, а також разом зі своїм відділом продовжувала впровадження всіх законодавчих змін, які так стрімко відбувалися в правовому регулюванні допомоги громадянам. Завдяки цьому відділу соціальних допомог вдалося побудувати в умовах воєнного стану комплексну та ефективну систему призначення усіх видів державних допомог, зокрема такій надважливій з них, як допомога внутрішньо переміщеним особам.
Отже, Тетяна Леонідівна Чала кожного дня доводить необхідність самовідданого ставлення до своєї професійної та моральної місії допомоги людям навіть в найскладніших умовах, адже саме від працівників соціальної сфери сьогодні залежить значна частина формування добробуту мешканців нашого міста-героя Харкова.

Like this:

%d bloggers like this: