Підсумки по «Прихистку» за жовтень 2022р.

Для отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб необхідно спочатку подати повідомлення з усіма необхідними документами, а потім, з 1 по 5 число місяця, наступного за звітним, звернутися з заявою та документами. Повідомлення подається додатково тільки у випадках, коли змінюється кількість розміщених осіб, або особи покидають житло. А заява подається щомісячно.

З 26.10.2022р. до ЦНАП м. Харкова та його територіальних підрозділів з повідомленнями про безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб звернулось особисто 261 власників житла. Надіслали повідомлення електронною поштою 23 власника житла.

З 01.11.2022р.по 05.11.2022р. Управліннями соціального захисту адміністрацій районів м.Харкова прийнято та оброблено 118 заяв від власників житла для отримання компенсації за жовтень 2022р.

Нагадуємо!!!!, компенсація надається фізичним особам – громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень приватного житлового фонду і безоплатно розмістили в цих приміщеннях ВПО, для покриття понесених власниками жилих приміщень витрат, пов’язаних з таким розміщенням при умові відсутності заборгованості за житлово-комунальні послуги.

❓Як отримати компенсацію⤵️

І. Власник житла звертається до будь-якого ЦНАП м. Харкова (або на електронну адресу Tpodjkg@gmail.com) із Повідомленням про розміщення внутрішньо переміщених осіб та документами. (Бланк Повідомлення для заповнення можна скачати за посиланням ➡️ https://cutt.ly/A1Sa1kj

  • Прийом до ЦНАП здійснюється за попередньою реєстрацією в електронній черзі :

✅вебсайт за посиланням https://dozvil.kh.ua/queue

✅Call-центр 0800-304-304 (безкоштовний-багатоланковий)

✅чат-бот телеграмм https://t.me/CNAPKharkiv_bot

ІІ. Власник житла (або його представник) щомісячно, не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця, звертається до Управління соціального захисту населення за місцем розміщення житла (або на електронну адресу departamentsp2018@gmail.com) із заявою на отримання компенсації та документами. (Бланк заяви для заповнення можна скачати за Посиланням: ➡️ https://cutt.ly/n1SaOHH)

  • Прийом до Управлінь соціального захисту населення здійснюється за попереднім записом:

✅за телефонами https://cutt.ly/EKNGLUu;

✅за допомогою колцентру 0 800 304 304;

✅он-лайн, через офіційний сайт Департаменту соціальної політики, за посиланням➡️ https://cutt.ly/6HAOPT0 (до «Прозорих офісів» Київського, Шевченківського районів та Регіонального центру послуг).

УВАГА!!! З детальною інструкцією та ✅документами, необхідними для компенсації, власники житла можуть ознайомитися за посиланням➡️ https://bit.ly/3NWWF2w.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: