До уваги батьків, що самі виховують дітей!

Відповідно до укладеної Угоди із Всесвітньою Продовольчою Програмою Організації Об’єднаних націй, в Харківській області реалізуються заходи, які передбачають надання грошової допомоги сім’ям з дітьми у розмірі 2220 грн. на кожну особу (до 5 осіб) протягом 3 місяців.
Цільовою аудиторією для отримання такої допомоги визначено сім’ї з дітьми, очолювані одним батьком/матір’ю, які не отримували грошової допомоги від інших міжнародних організацій, а саме:
1) отримувачі допомоги одинокої матері та вдови/вдівці;
2) одинока мати, яка не отримує соціальну допомогу (за наявності Витягу про реєстрацію дитини за ст.135 СК);
3) отримувачі соціальної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.
Для отримання такої допомоги один член сім’ї (повнолітній та дієздатний) звертається до Управління соціального захисту населення району за місцем перебування на обліку або проживання в місті Харкові з особистими документами (паспорт, ідентифікаційний код, і, бажано, активний телефон) та документами всіх неповнолітніх дітей (документ, що підтверджує особу дитини, ідентифікаційні коди всіх неповнолітніх дітей). Одинокі матері, які не отримують допомогу, а також вдови/вдівці підтверджують статус відповідними документами. У випадку відсутності у заявника смартфону, куди буде доставлено код Western Union, він повинен вказати поточну адресу.
Особа, яка отримала токен, проводить самореєстрацію в присутності співробітника управління соціального захисту, який його видав.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: