• Головна
  • Актуально
  • До уваги власників житла у м.Харкові, що безоплатно розмістили внутрішньо переміщених осіб

До уваги власників житла у м.Харкові, що безоплатно розмістили внутрішньо переміщених осіб

Нагадуємо Вам, як отримати таку компенсацію:⤵️

І. Власник житла звертається до будь-якого ЦНАПу м. Харкова (або на електронну адресу 𝗧𝗽𝗼𝗱𝗷𝗸𝗴@𝗴𝗺𝗮𝗶𝗹.𝗰𝗼𝗺) із Повідомленням про розміщення внутрішньо переміщених осіб та відповідними документами, на основі яких заповняється повідомлення (бланк повідомлення: ➡️ https://cutt.ly/A1Sa1kj).

ІІ. Власник житла щомісячно, не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця, звертається до управління соціального захисту населення за місцем розміщення житла (або на електронну адресу 𝗱𝗲𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁𝘀𝗽𝟮𝟬𝟭𝟴@𝗴𝗺𝗮𝗶𝗹.𝗰𝗼𝗺) із заявою та відповідними документами, на основі яких заповняється інформація заяви на отримання компенсації (бланк заяви: ➡️ https://cutt.ly/n1SaOHH).

Заява подається щомісячно, а повідомленняв разі зміни кількості розміщених осіб, або якщо особи покидають житло власника.

ВАЖЛИВО! Повідомлення та заява можуть бути подані засобами електронної пошти. Заява та повідомлення – бланки, які затверджені постановою Кабінету міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333, повинні бути заповнені повністю, відповідно до найменувань колонок. Заяви, які не містять повної відповідної інформації та не підписані, розгляду не підлягають.

Заяви на отримання компенсації та інші документи, які надійшли на електронну адресу departamentsp2018@gmail.com, приймаються та пересилаються для опрацювання до Управлінь соціального захисту населення за місцем розміщення житла з 1 числа (00:01) по 5 число (23:59) місяця. Заяви, які надійшли раніше чи пізніше, не розглядатимуться.

Будь-ласка, суворо дотримуйтесь вказаних дат!

З детальною інструкцією та ✅документами, необхідними для отримання компенсації, власники житла можуть ознайомитися за посиланням➡️ https://bit.ly/3NWWF2w.

Подобається це:

%d блогерам подобається це: