• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова. Курило Вікторія Анатоліївна та Крутько Ольга Анатоліївна-начальники відділів Управління соціального моніторингу

#Обличчя_Харкова. Курило Вікторія Анатоліївна та Крутько Ольга Анатоліївна-начальники відділів Управління соціального моніторингу

Враховуючи, що з 24.02.2022, в умовах бойових дій на території міста, жителі були позбавлені можливості фізичного звернення як до органів соціального захисту населення, так і до інших органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, робота Департаменту соціальної політики була направлена на допомогу жителям в різних життєвих ситуаціях.
Заступник начальника Управління соціального моніторингу – начальник відділу організації та координації діяльності соціальних структур Курило Вікторія Анатоліївна і заступник начальника Управління соціального моніторингу – начальник відділу відділу соціальних гарантій Крутько Ольга Анатоліївна майже цілодобово надавали роз’яснення харків’янам.
Навіть під час обстрілів, надавали відповіді на різні особисті питання жителів та підказували шляхи вирішення питань:
-як евакуюватися до більш безпечних регіонів,
-як отримати соціальні виплати і де безпечне відділення Ощадбанку,
-як отримати статус внутрішньо переміщених осіб та відповідні виплати за місцем фактичного проживання,
– пошук життєво необхідних ліків та продуктів харчування,
– пошук житла у більш безпечних регіонах країни, отримання прихистку родинам, які втратили житло
– оформлення заяв про знищене/пошкоджене майно;
– допомога на поховання людей, які потрапили під обстріли, і багато інших питань.
Саме їх спілкування та підтримка допомогли у знятті психологічної напруги і покращенні психоемоційного стану нашим жителям в той важкий час.
І зараз, в умовах пошкодженої комп’ютерної техніки і робочого місця, вони продовжують виконувати свої обов’язки і організовують у місті виконання різних соціальних програм.
Любимо💙💛 Харків – працюємо для ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!!!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: