• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова. Линник Олена Ігорівна-начальник відділу з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, інших категорій громадян пільгового контингенту УСЗН адміністрації Основ`янського району

#Обличчя_Харкова. Линник Олена Ігорівна-начальник відділу з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, інших категорій громадян пільгового контингенту УСЗН адміністрації Основ`янського району

Линник Олена Ігорівна — начальник відділу з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, інших категорій громадян пільгового контингенту Управління соціального захисту населення адміністрації Основ`янського району Харківської міської ради.

Олена Ігорівна свою трудову діяльність в Управлінні почала 28 років тому, тож має чималий досвід роботи у соціальній сфері.
Із самого початку війни в Україні в умовах бойових дій на території міста Харкова не припиняла роботи. Як людина із добрим серцем, яка не може стояти в стороні від людських проблем задля підтримки населення постійно надавала консультації, допомагала вирішувати нагальні побутові проблеми, а іноді просто заспокоювала та підтримувала психологічно.

До виконання своїх обов’язків завжди ставиться з високою відповідальністю, у прийнятті рішень самостійна та оперативна. Має творчий підхід до виконання питань, поставлених перед відділом. Є секретарем опікунської ради. Ніколи не зупиняється на півдорозі. Постійно працює над підвищенням свого професійного та загальноосвітнього рівня. Свою роботу дуже любить, завжди доброзичлива, користується повагою та авторитетом у колективі в якому працює. За весь період трудової діяльності неодноразово нагороджувалася подяками та почесними грамотами.

Олена Ігорівна бачить натхнення у всьому і може знайти його у найрізноманітніших місцях. Любить подорожувати, але завжди в думках і в серці незламне місто Харків — місто перспектив та простору, яскраве, бурхливе, нестаріюче, яким пишаються мільйони людей з інвалідністю ветеранів війни та праці, інших категорій громадян пільгового.

Любимо💙💛 Харків – працюємо для ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!!!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: