• Головна
  • Новини
  • Новини
  • #Обличчя_Харкова. Пешкова Інна Миколаївна-завідувач сектору прийняття заяв та документів відділу соціальних допомог УСЗН адміністрації Новобаварського району

#Обличчя_Харкова. Пешкова Інна Миколаївна-завідувач сектору прийняття заяв та документів відділу соціальних допомог УСЗН адміністрації Новобаварського району

Пешкова Інна Миколаївна – завідувач сектору прийняття заяв та документів відділу соціальних допомог Управління соціального захисту населення адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради працює в соціальній сфері нашого міста більше 15 років. За цей час зарекомендувала себе доброзичливою, чуйною та щирою людиною, відданою обраній справі. Інна досить швидко показала себе відповідальним та цілеспрямованим працівником.

У складний для всіх час Пешкова Інна Миколаївна залишилась у м.Харкові та продовжувала свою справу з соціального захисту громадян у максимальній можливості. На даний час до її обов’язків входить забезпечення соціальних гарантій населення шляхом адміністрування інформаційно-аналітичної системи Прихисток.

Інна професійно виконує свою роботу, бо вміє швидко знаходити індивідуальний підхід до кожного відвідувача Управління, адже саме від працівників соціальної сфери залежить значна частина формування добробуту мешканців нашого міста.

Любимо💙💛 Харків – працюємо для ПЕРЕМОГИ! Все буде Україна!

Подобається це:

%d блогерам подобається це: